IKAR CZIKAR CZ
Zabijte je všechny, bůh si je přebere !
5
 počet hodnocení: 1

 
Daziel
257. Zabijte je všechny, bůh si je přebere !.jpg
hodnotit:
hodnotit
12345

 

Komentáře

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

sec


Nejnovější

 

Nejnavštěvovanejší

 

Nejkomentovanější

 

Návštěvník

 

Profil autora

Daziel

O mně

Je mi jedno, zda se má literární díla dají řadit spíše k poezii či próze, pro mne jsou především zachycením proudu myšlenek. V tomto směru se nesnažím nic uspěchat, ale nechat k sobě inspiraci samu přijít, v sobě ji nechat uzrát, aby pak jako spontánní výron energie vytryskla na papír ve své ryzí, křišťálově čisté formě.
Malování není pro mě jen forma vizuálního sdělení, je to pro mě stejný proces, jako když budhistický mnich skládá celé týdny mandalu, obraz, který pak jediným pohybem ruky zničí. Vím, že mé obrazy zde nebudou věčně, ale o to nejde, jde o to, že jejich tvorbou, stejně tak jako onen mnich, skládám uvnitř sebe svoji vlastní mandalu a tím se obrozuji a očišťuji.

 

Všechna moje grafiky


Mediální partneři projektu:

 

 

  • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                    
  •  
  •  

  •