IKAR CZIKAR CZ

Svět cizího boha (Lea Káňová)15.3.2011
 

Hodnocení agentury:

Zatímco výčet myšlenek se skoro daří, jen s menším zaváháním či snad chvilkovým stereotypem, tak popis míst má doslova mílové mezery. Dobrá snaha měnit slova a neopakovat se tak často, ale korunovaná úspěchem jen sporadicky. Odstavce by v přehlednosti dost pomohly, možná by tam pak nebyly takové citelné skoky. Popisy dialogu někdy nesedí na charakter samotného textu vnímaného čtenářem. Ten si musí následně vybírat, zda platí co čte z řeči nebo popis, jakým způsobem to bylo řečeno. Zajímavý pokus o filozofování a diskusi nad mnoha věcmi, ale zvláště v druhé polovině se začíná projevovat stále více snahy nacpat na minimum místa maximum myšlenek. Ke smůle čtenáře je to vykompenzováno cenou v podobě lehkého či většího chaosu.
Hodnocení: 2 / 5
(celý text najdete v rubrice Hodnocení)

DAVID DVOŘÁK, nakladatelství Euromedia Group

0
 počet hodnocení: 0
přečtené 3078, Komentáře 2

 
hodnotit:
hodnotit
12345

 


Komentáře

MÁM TALENT hodnotí18.3.2011
 

Atmosférou připomíná Malého prince, taky dílka Paula Coelhy, filosofující, poetizující, jen se mi jako čtenářce zdají některé dialogy člověka s Bohem příliš naivní... Neuvažujete o odstavcích, kapitolkách?

Lea18.3.2011
 

Je to možné, že je to tak trochu ještě naivní, psala jsem dílo totiž ve svých sedmnácti letech. Ted je mi 24, možná bych některé myšlenky pozměnila, ale to už by nebylo původní dílko dívky, která ve svých 17 letech měla určitou vizi člověka v pustině, již chtěla předat ostatním. Odstavce v původním dokumentu mám, asi se mi nějak změnilo formátování,když jsem to převáděla z wordu do texťáku. Děkuji moc za komentář.

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

secNávštěvník

 

Profil autora

Lea Káňová

O mně

 

Všechna moje díla


Mediální partneři projektu:

 

 

  • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                    
  •  
  •  
  •