IKAR CZIKAR CZ

NAŠE SLUŽBY PRO VÁS

 

MILÍ AUTOŘI,

Pokud to s psaním myslíte skutečně vážně, nabízíme Vám celou škálu nejrůznějších služeb. Zde je kompletní přehled:

 

 

 1. Je váš rukopis (vaše literární dílo) vhodný k nabízení nakladatelstvím? Má váš filmový nebo televizní scénář šanci na realizaci? Jaké má slabiny? Je jeho potenciál dostatečný a má smysl věnovat se jeho úpravám? Máme zájem vás zastupovat? To všechno se dozvíte z odborného redaktorského (dramaturgického)posudku vašeho literárního díla nebo scénáře. Když vás odmítneme zastupovat, dozvíte se proč. Pokud vám zastupování nabídneme, znamená to, že jste úspěšně prošli prvním sítem a že je váš rukopis (nebo scénář) skutečně kvalitní a zajímavý. I u nás platí to, co všude v západní Evropě: Uspět a najít literární agenturu, která je ochotna autora a jeho rukopis / scénář zastupovat, to je důvod k oslavě! Je to první a nejdůležitější krok k vydání vaší knihy nebo k realizaci vašeho scénáře. Vše důležité o této službě se dozvíte zde:

  POSUDEK LITERÁRNÍHO NEBO DRAMATICKÉHO DÍLA (rukopisy knížek, filmové scénáře, ale i drobné povídky)


   
 2. Uspěli jste a nabídli jsme vám agenturní zastupování? V tom případě gratulujeme! Informace o agenturním zastupování si můžete přečíst zde:

  AGENTURNÍ ZASTUPOVÁNÍ AUTORŮ


   
 3. Netroufáte si sami na provedení úprav a oprav v rukopise? Chcete pracovat na svém rukopise pod odborným vedením? Pak je tu pro vás přichystána tato služba:

  LEKTORSKÉ VEDENÍ PŘI DĚLÁNÍ ÚPRAV NA RUKOPISE


   
 4. Toužíte si vydat knihu vlastním nákladem, ale chcete aby měla profesionální kvalitu? Postaráme se!

  KOMPLETNÍ KNIHA

   
 5. Je vaším cílem napsat rodinnou kroniku nebo memoáry (vzpomínková vyprávění z vašeho života), ale zjistili jste, že na něco takového nestačíte? Máte skvělý nápad na knihu, ale neumíte ji napsat a nemáte na to ani čas? Objednejte si autora, který to udělá za vás.

   GHOSTWRITING - TAJNÝ (skrytý) AUTOR

 

 

Věříme, že si z bohaté nabídky našich služeb vyberete. K vašim službám jsou připraveny odborné týmy redaktorů. V jednotlivých odkazech najdete o každé službě detailní informace a také ceník.

V mnoha případech budeme nejdříve potřebovat vidět váš rukopis a teprve pak vám budeme moci udělat cenovou nabídku. Nebojte se nás tedy oslovit, rádi vám poradíme nebo vysvětlíme, jak vše funguje. 

Naše služby vám jistě pomohou dosáhnout vysněného cíle!

 

Mgr. Markéta Dočekalová

ředitelka a jednatelka literární agentury MÁM TALENT, s. r. o.

 

 


 


Mediální partneři projektu:

 

 

 • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                  
 •  
 •  
 •