IKAR CZIKAR CZ
Mini příroda Ufounek26.HC@gmail.com
5
 počet hodnocení: 1

 
Helena Cinková
tvorba 014.jpg
hodnotit:
hodnotit
12345

 

Komentáře

Helena Cinkova25.1.2015
 

ano, moc ráda tedy, jestli nabídka ještě patří napište mi prosím ba email ufoubek26.HC@gmail.com omlouvám se, že podepisují tak pozdě neboť jsem to jaksi se svými obrázky vzdala.

Yva2.11.2014
 

Milá Heleno, Vaše obrázky mě velmi oslovily : - ). Viděla jsem je již někdy v srpnu a napadlo mě, zda byste nechtěla ilustrovat moji 2.knížku . . . Mám ji zde na webu v kategorii Pro předškolní děti. Jmenuje se Jak měsíček a hvězdičky pomohly panence. Napsala jsem ještě 1.knížku Víla Hortenzinka a její přátelé, kam jsem vložila své vlastní fotografie a zkusila k ní namalovat vlastní ilustrace. Obě knížky jsou zde na webu hodně čteny, což mi dělá ohromnou radost. Jinak jsem zrovna ve stádiu, kdy tu první nabízím nakladatelstvím. Netuším, kde bydlíte, ale já jsem z Prahy. Budu ráda, pokud se mi ozvete. Možná bychom se mohly nějak domluvit : - ). Co na to říkáte? Viděla jsem všechny Vaše ilustrace a jsou moc hezké. Pokud by mi v nakladatelství nevzali do 1.knížky mé fotografie, mohla byste ji též ilustrovat : - ). Zkuste nad tím trochu popřemýšlet. Jsem zvědavá na Vaši odpověď. U mých knížek najdete i mailovou adresu na mě.Doufám, že jsem Vám svou nabídkou udělala při nedělním ránu radost : - ).

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

sec


Nejnovější

 

Nejnavštěvovanejší

 

Nejkomentovanější

 

Návštěvník

 

Profil autora

Helena Cinková

O mně

Pokouším se malouvat, a chtěla bych tím udělat radost i jiným.

 

Všechna moje grafiky


Mediální partneři projektu:

 

 

  • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                    
  •  
  •  
  •