IKAR CZIKAR CZ

MĚSÍC LEVNÝCH KOREKTUR! Celkový počet komentářů: 0
 

Milí mladí i odrostlejší  nejen začínající spisovatelé,

třeba právě Vy teď připravujete pro své blízké nějaké literární dílo, abyste jím potěšili pod vánočním stromečkem. Jistě pro ně dokážete vymyslet velmi zajímavý příběh. Aby se jim však dobře četl, k tomu je vedle zajímavého děje třeba i jedna méně nápadná věc – jazyková správnost. Tedy žádné hrubky, kostrbaté věty apod. Přiznat se k nim není žádná hanba. I my se setkáváme s autory, kteří dokážou vymyslet fantastický, strhující příběh, ale s češtinou jsou trošku na štíru. Inu, každý umíme něco jiného a není žádná hanba si to přiznat a využít služeb odborníka.

Jistě, opravdu dobrý jazykový korektor není levný. Ale protože chceme Vám, začínajícím i pokročilejším spisovatelům pomoci, připravili jsme pro Vás již druhý Měsíc levných korektur. Čtěte dále a třeba i Vy máte možnost získat kompletní jazykovou korekturu svého dílka za velmi nízkou cenu.

 

V čem naše nabídka spočívá a co pro to musíte udělat?

1) Zaslat během měsíce listopadu (tj. do 30. listopadu) text svého díla na adresu našeho centra služeb tj. fleknovaz(zavináč)mamtalent.cz. Text může být v jakémkoliv textovém editoru (Word, Open Office, TXT atd., nikoliv ve formátu pdf). Délka textu musí být v rozmezí 10 až 50 normostran textu (jedna normostrana představuje 1 800 znaků včetně mezer).

2) Naše centrum služeb Vám po dohodě s našimi korektory sdělí přesnou cenu zakázky včetně čísla účtu, na který budete muset uvedenou částku poslat.

3) Jakmile bude částka připsána na náš účet, bude Váš text během dvou až tří dnů zpracován a Vám zaslán včetně vyznačených oprav.

 

A to nejdůležitější:

Naše korektura bude zahrnovat:

a) korekturu gramatickou, tj. všechna ta i/y, s/z, nešťastné čárky, které se často pletou, i všechna další úskalí českého jazyka. A že jich není málo.

b) korekturu stylistickou, tj. odstraníme ve Vašem textu všechny kostrbaté věty, takže čtenářům děj poté poplyne před očima jedna báseň.

Součástí korektury však nebude literární hodnocení díla. Pouze jazyková úprava.

 

A to hlavní – toto všechno za cenu od 15 do 20 Kč za jednu normostranu textu. Zvolená sazba bude záviset na náročnosti korektury, tedy zda je v ní chyb málo, nebo až příliš.

 

Váš tým literární agentury Mám talentKomentáře

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

secNávštěvník

 

Autor

 

Náš tip

Čtivé, poutavé, zajímavé.
Doporučujeme i Vám!

 
 

Autoři

 

Hodnocení agentury

 

Mediální partneři projektu: