IKAR CZIKAR CZ

O provozovateli

 

Provozovatelem této stránky je scenáristka a spisovatelka Mgr. Markéta Pluskalová Dočekalová. Markéta Dočekalová patří k předním lektorům tvůrčího psaní v České republice. Výuce této discipliny se věnuje intenzivně již 15 let, přednáší rovněž na několika českých vysokých školách, například na pražské FAMU a na Universitě J.A. Komenského.

 

Byla první, kdo začal v roce 2003 nabízet na českém trhu online kurzy tvůrčího psaní a scenáristiky, které s velkým úspěchem fungují dodnes a ve kterých studovalo již přes 1000 spokojených kurzistů. Provozuje také stránky www.TvurciPsani.cz (dříve www.scenare.cz), které poskytují celou řadu služeb začínajícím autorům, nabízejí kvalitní kurzy tvůrčího psaní a scenáristiky a mimo jiné také provozují zatím jedinou burzu scénářů a literárních děl v ČR (služba je pro autory zcela zdarma).

 

Markéta Dočekalová je autorkou třídílné řady učebnic Tvůrčí psaní pro každého (nakl. Grada Publishing a.s.), které se staly nejprodávanějšími učebnicemi v tomto oboru a používají se i ve výuce na českých vysokých školách. Podepsala se pod téměř 3000 zrealizovaných televizních scénářů a kromě jiného vydala i dva romány (Něco za něco, 2011, a Rychle a bezbolestně, 2012).

 

Zřízení literární agentury MÁM TALENT je jejím nejnovějším počinem a tento projekt zahájil svou činnost v září 2012.

 

Kompletní profesní životopis Markéty Dočekalové si můžete přečíst zde.

 

 

KONTAKT:
 

Markéta Dočekalová, jednatelka literární agentury MÁM TALENT, s.r.o. a provozovatelka portálu www.mamtalent.cz: docekalova@mamtalent.cz

 

 

IČ: 042 17 331
DIČ: CZ04217331

MÁM TALENT, s.r.o. není plátcem DPH.

 

Sídlo:

MÁM TALENT, s.r.o.

Na louži 947/1

101 00 Praha 10 - Vršovice

 

Tato adresa slouží také jako adresa korespondenční. Zaslané nevyžádané rukopisy a další materiály nevracíme.

Návštěvy jsou možné pouze po předchozí dohodě.

 


Návštěvník

 

Autor

 

Náš tip

Čtivé, poutavé, zajímavé.
Doporučujeme i Vám!

 
 

Autoři

 

Hodnocení agentury

 

Mediální partneři projektu: