IKAR CZIKAR CZ

KayTee
 

Pracuji jako vychovatelka v jednom z pražských dětských domovů, a když si potřebuji odpočinout od lidí, čtu. Do knihovny jsem se zapsala už v sedmi letech a nikdy bych si nekoupila kabelku, do které se nevejde průměrná třísetpadesátistranová kniha.  Miluji detektivky, thrillery a skutečné příběhy, které mě přinutí se bát, smát i plakat. Je hodně autorů, které mám ráda, ale Stephen King a Kathy Reichsová hrají prim.

 

Dva roky jsem s podporou programu EU Mládež a Nadace Terezy Maxové jako šéfredaktorka vydávala časopis pro dětské domovy. Před lety jsem také byla hodně aktivní na serveru www.pismak.cz, ale v současné době se tam už neobjevuji. Mám v hlavě spoustu nápadů na povídky, jen mám na práci milion jiných věcí, než sepsat je, resp. moje múza si evidentně vzala neplacené volno. Zveřejnila jsem pouze pár fanfiction dílek pro skalní fanoušky seriálu Sběratelé kostí, odkaz na vyžádání ;-). 

 

Při posuzování děl se zaměřuji hlavně na smysl a plynutí textu. Nemám ráda příliš dlouhé a matoucí věty. Snažím se psát konstruktivní kritiku, která může autorovi pomoct zlepšit se a zároveň se z ní také učím já sama.


Návštěvník

 

Autor

 

Náš tip

Čtivé, poutavé, zajímavé.
Doporučujeme i Vám!

 
 

Autoři

 

Hodnocení agentury

 

Mediální partneři projektu: