IKAR CZIKAR CZ

Životní láska ? (Šárka Juračková)2.3.2011
 

0
 počet hodnocení: 0
přečtené 5358, Komentáře 2

 

I. kapitola

Stalo se to přesně před dvěma roky. Stála jsem na ulici a on kolem mě prošel. Když jsem na něj pohlédla, cítila jsem jeho letmý pohled, který mě ihned zasáhl. Domů jsem šla sama, jeho postava zůstala v mých myšlenkách a já o něm mohla jen snít. Říkala jsem si, zda je to ten pravý, či ne. Za pár dní jsem o něm už nepřemýšlela a věnovala se práci a svým koníčkům. Moje práce mě naplňovala, pracovala jsem jako asistentka ředitele v jedné společnosti, která se zabývala distribucí knih.

Už od dětství jsem si přála pracovat s knihami, a tak se mi částečně moje přání splnilo. Po škole, jsem našla inzerát, kde hledali asistentku do této firmy a tak jsem jim poslala životopis a do týdne se mi ozvali, abych přišla na pohovor. Rozhodla jsem se, že to zkusím a udělala jsem dobře. Už rok pracuji v této společnosti a jsem velice ráda, že jsem tuto práci na této pozici získala. Mám skvělou šéfovou, o trošku starší než jsem já a hned první den jsme si padly do oka. Ona je opravdu dobrý člověk, když jsem jí při pohovoru o sobě řekla o všem co by jí mohlo o mě a o mé praxi zajímat, ihned mě přijala a jak to vypadá, je s mojí prací spokojená. Jmenuji se Jana, je mi 33 let a bydlím sama v dvoupokojovém bytě v Praze.
 

hodnotit:
hodnotit
12345

 


Komentáře

MÁM TALENT hodnotí3.5.2011
 

Šárko, více než literární text mi Váš příspěvek stylem připomíná spíš kostru příběhu, vyprávění, líčení každodennosti, všednosti. Ve třetí kapitole píšete, že když čtete knížky, necháte se strhnout a prožíváte s hrdinkou příběh sama. Zkuste zapřemýšlet, proč tomu tak je. Možná je to používáním přímé řeči, možná tím, že se v příběhu děje něco jiného, než každodennost, možná proto, že jsou v textu krásně popsané detaily, zajímavosti. Zkuste začít psát příběh znovu, živěji, akčněji. Získá daleko silnější, emotivnější rozměr!

Šárka4.5.2011
 

Díky moc za kritiku, beru to. Je to můj první pokus v životě něco napsat, pokusím se zlepšit.

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

secNávštěvník

 

Profil autora

Šárka Juračková

O mně

Od malička čtu ráda knížky, chodím tančit zumbu a salsu a věnuji se angličtině. Chtěla bych se ještě naučit mluvit a psát francouzsky.

 

Všechna moje díla


Mediální partneři projektu:

 

 

  • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                    
  •  
  •  
  •