IKAR CZIKAR CZ

Výborný táta aneb Mateřská je brnkačka (Olga Starostová)15.11.2011
 

5
 počet hodnocení: 4
přečtené 11643, Komentáře 9

 

I. Rád bych se vám představil

Jmenuji se Radim Výborný. Je mi 36 let. Momentálně zastupuji svou paní – Helenu (32) na mateřské dovolené. Dostala totiž velmi dobrou pracovní nabídku, která se neodmítá. Stáž v Helsinkách.
1) je to velmi slušně zaplacené a
2) já jsem momentálně bez práce, takže se to hodí.
Helena není z těch, kdo žije prací a po pár měsících mateřské odkládá dítě a letí do zaměstnání. Ne! Ona se na mateřskou těšila. A i když měla dobrou práci, chtěla se dítěti plně věnovat celé 3 roky. Ale život to chtěl jinak a proto jsem doma teď se synem Robertem já. Nebojím se toho. S Robem máme skvělý vztah. Nedávno mu byly 2 roky. Hrozně nás to spolu baví. Bude to brnkačka.
Mezi námi: Já vůbec nechápu, na co si ty ženské na mateřské stěžují. Celý den si jen hrají. Jedinou starost, kterou mají, je, na které hřiště dnes vyrazí. Cestou domů nakoupí. Po té udělají rychlý oběd. Pohoda.
Jaké si to udělám, takové to mám. Klukovi prostě vysvětlím, co smí a co nesmí a tím pádem předejdu karambolům.
Navíc můj supl bude trvat pouze pár týdnů. Maximálně měsíců. Jsme přece chlapi. Dokážeme se domluvit. Důležité je mít na každý den nějaký plán. A jedno dopoledne v týdnu má Rob Školičku a já budu mít 3 hodiny jen pro sebe. Zajdu si do posilovny. Projedu na kole. Přečtu noviny. Není se čeho bát. To zvládnu levou zadní.
Jediné, co by to mohlo trochu zkomplikovat, je můj bratr Vendelín, kterého má nynější pozice přímo nadchla. Vzal si do hlavy, že mi NUTNĚ musí pomáhat.

 

Kapitola 1-1 z 24
hodnotit:
hodnotit
12345

 


Komentáře

Barbora Bečvářová13.1.2013
 

Tak to je dokonalé :-)
Musím to dát přečíst svému muži. Zajisté by se v mnoha situacích poznal. Tedy nezastírám, že i mě mnohé scény připomněly vlastní zážitky :-)
Každopádně jsem se dobře bavila, je to skvěle napsané čtení a doufám, že brzy přibudou nové kapitoly!

Olga Starostová15.1.2013
 

Báro, moc děkuji za Vaše slova. Opravdu jste mne moc potešila, že jste se dobře bavila. Další kapitoly budou. Pracuji na tom.

Petra Černá7.1.2013
 

Ještě, žádná nová kapitola?.-(((Netrpělivě čekám na trampoty táty Výborného.Prosím.-))

Olga Starostová15.1.2013
 

Petro, omluvte mou malou frekvenci. Ráda bych tvořila s kadencí samopalu, ale mám dvě malé \"Starosti\", takže píši v nakradených časových střípcích. Pokračování bude!!!! To, že někdo čeká na další kapitolu mě neskutečně těší a povzbuzuje. Moc děkuji!

Petra Černá15.1.2013
 

Chápu, mám to doma obdobné. Tedy dvě již odrostlé, ale za to Megastarosti a jednu Mimistarost.-)))Občas mám pocit, že se za den nestihnu ani podepsat.-)))Držte se.

Petra Černá31.12.2012
 

Batole tu kolem mě lítá, hlava rodiny se durdí, že nedělám chlebíčky na večer a já čtu a čtu a řvu smíchy.-))))))))

Olga Starostová2.1.2013
 

Že by mohl být Výborný táta pro někoho Silvestrovským programem se mi ani nesnilo :) Děkuji Vám, Petro, že jste řvala smíchy. Doufám, že mi Vaše hlava rodiny odpustí ;-)

Ardelka25.9.2012
 

Skvělé čtení, řehtala jsem se od začátku do konce (jsme přece chlapi, dokážeme se domluvit, je třeba mít nějaký plán - hahahaha!) a těším se na další kapitoly. Btw, divím se, že tu není víc komentů, text je jeden z nej tady. Těším se na pokračování:-)

Olga Starostová7.11.2012
 

Dobrý den Ardelko, moc Vám děkuji za Vaše slova a čas věnovaný Výbornému tátovi. Ani nevíte, jak moc mě to povzbudilo. Slibuju, že pokračování bude. Snad ještě letos :) Ačkoliv jsem rozená Chvátalová jsem vlastně Pomalá.:) Můj nepřítel se jmenuje Čas. Mějte se moc hezky!

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

secNávštěvník

 

Profil autora

Olga Starostová

O mně

 

Všechna moje díla


Mediální partneři projektu:

 

 

  • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                    
  •  
  •  
  •