IKAR CZIKAR CZ

Vladimír Meduna
 

Vladimír vystudoval obor humanitní studia na Univerzitě Pardubice, kde získal bakalářský titul. Mimo jiné během studia absolvoval předměty jako "Odborný písemný projev", "Tvůrčí psaní v populární literatuře", nebo "Editorská a nakladatelská práce". Redaktorskou praxi získal u studentského portálu "StudentPoint" a také přispívá do celé řady dalších periodik. Právě píše svou první knihu.

 

Markéta Dočekalová o Vladimírovi: 

Vláďa se účatnil výběrového řízení na pozici redaktorů v naší agentuře v říjnu 2014. Velmi dobře vyhodnotil zkušební rukopis a do našeho týmu byl přijat. Protože ho však ještě neznám tak dobře, abych o něm mohla cokoliv napsat, budete si muset na mé postřehy ještě počkat. Zatím pouze vím, že svým zkušebním hodnocením na nás udělal dojem a myslíme si, že bude příjemnou posilou našeho, převážně ženského, týmu. Mužského pohledu na svět a tvorbu se nám velmi nedostává a proto jsem za každého redaktora "mužského pohlaví" velmi vděčná.

 

Několik slov přímo od redaktora Vládi:

 

Čtení je jedna z mých oblíbených a velmi častých volnočasových aktivit, téměř až vášeň. Velmi mě láká vyhlídka být první, komu se dostanou nová díla do ruky, ba co víc, možná být prvním, kdo bude číst budoucí bestsellery.

 

 

POKUD CHCETE VLÁĎOVI COKOLIV NAPSAT, MŮŽETE TAK UČINIT PROSTŘEDNICTVÍM EMAILOVÉ ADRESY: meduna@mamtalent.cz


Návštěvník

 

Autor

 

Náš tip

Čtivé, poutavé, zajímavé.
Doporučujeme i Vám!

 
 

Autoři

 

Hodnocení agentury

 

Mediální partneři projektu: