IKAR CZIKAR CZ

Uhlířová Jana
 

Jana Uhlířová získala bakalářský i magistrský titul na Západočeské univerzitě v Plzni. Ten první v oboru "Cizí jazyky pro komerční praxi" (německý jazyk/ruský jazyk) a ten druhý v oboru "Teorie a filozofie komunikace". Má bohatou redaktorskou praxi. Působila jako redaktorka v časopise Katka, ve čtrnáctideníku In Touch a dnes jako editorka a vedoucí vydání v měsíčníku Svět potravin.

 

 

Markéta Dočekalová o Janě:

Jana se zúčatnila výběrového řízení na pozici redaktorů v naší agentuře v říjnu 2014. Velmi dobře vyhodnotila zkušební rukopis a do našeho týmu byla přijata. Protože ji však ještě neznám tak dobře, abych o ní mohla cokoliv napsat, budete si muset na mé postřehy ještě počkat. Zatím pouze vím, že svým zkušebním hodnocením na nás udělala dojem a myslím si, že bude fundovanou posilou našeho týmu.

 

Několik slov přímo od redaktorky Jany:

 

Psaní je sdílením příběhů. Je pro mě ctí sdílet díky zaslaným rukopisům i ty vaše. Nejraději mám knihy, u nichž je mi na konci líto, že končí. Knihy, jejichž postavy se stanou mými přáteli, blízkými osobami, které mě zajímají. Jako bych se pak na konci loučila s přáteli.

Příběh sám ale nestačí. U skvělé knihy se podle mě musí sejít mnoho faktorů – originální námět, skvělá čeština, pokud možno bezchybná gramatika a ono nedefinovatelné „je ne sais quoi“, které vám nedovolí se od knížky odtrhnout ani na moment. Právě takové rukopisy vznikají, když píšete o něčem, co dobře znáte. Velké příběhy totiž zná a prožívá každý z nás.

Ocením originalitu, nevšední nápad, vtipná jazyková spojení a humor. Právě na takové příběhy od vás se moc těším. Sdílejte své příběhy s námi i se světem."

 

POKUD CHCETE JANĚ COKOLIV NAPSAT, MŮŽETE TAK UČINIT PROSTŘEDNICTVÍM EMAILOVÉ ADRESY: uhlirova@mamtalent.cz

 


Návštěvník

 

Autor

 

Náš tip

Čtivé, poutavé, zajímavé.
Doporučujeme i Vám!

 
 

Autoři

 

Hodnocení agentury

 

Mediální partneři projektu: