IKAR CZIKAR CZ

TIP NA DÁREK Celkový počet komentářů: 0
 

Literární agentura MÁM TALENT nabízí autorům celou řadu služeb, které jim mohou v jejich cestě za literárními úspěchy významně pomoci. Pro náruživé "psavce" u nás můžete kdykoliv během roku zakoupit skvělý dárek!

Jak nejlépe svého milého nebo milou obdarujete? Stačí zakoupit dárkový poukaz v libovolné finanční hodnotě. Poukazy jsou dostupné v celých násobcích stokorun, výši si můžete stanovit sami.
Obdržíte hezký dárkový poukaz na příslušnou částku. Vyčerpat tuto částku musí obdarovaný nejpozději do 1 kalendářního roku, jinak částka bez náhrady propadá. Poukaz není možné vyměnit za finanční hotovost a je možné ho čerpat jen na výše uvedené služby.

 

 

NEVÁHEJTE TEDY! KAŽDÝ AUTOR SI Z NAŠÍ NABÍDKY SLUŽEB URČITĚ VYBERE!

 

NABÍDKA SE VZTAHUJE NA TYTO SLUŽBY:

 

 • Posudek literárního díla (může jít o sbírku povídek, fejetonů, o novelu nebo román, nebo třeba o filmový či televizní scénář). Odborný posudek autora nasměruje, ukáže mu slabiny díla a poradí, jak pokračovat dál.
   
 • Lektorské vedení při psaní knihy (Je vhodné pro autory, kteří již mají napsanou první verzi knížky. Pod odborným vedením svou knihu dokončí, opraví chyby a připraví ji k nabízení nakladatelstvím. Takto již bylo vydáno přes 70 knížek!)
   
 • Jazyková a stylistická korektura textu (Je ideální pro ty autory, kteří si příliš nevěří v českém jazyce a chtějí mít jistotu, že budou nakladatelstvím nabízet rukopis bez gramatických a stylistických chyb! Víme velice dobře, že tyto chyby jsou první čistkou, která vyřazuje autory v očích nakladatelů.)
   
 • Grafické služby (Pokud máte doma autora, který přemýšlí o vlastním vydání knihy, pak mu náš zkušený grafik rád navrhne obálku knihy, postará se také o sazbu textu apod. Jsme schopni také připravit e-knihu apod.)
   
 • Kompletní kniha (Skvělý dárek pro autora, který má dopsanou knihu a chce si ji vydat sám. V rámci této služby se autorovi o vše postaráme na profesionální úrovni, takže nebude tápat. Pomůžeme vybrat vhodnou tiskárnu, domluvíme dobrou cenu tisku, vyřídíme ISBN, domluvíme grafické a další služby na knize, předjednáme distribuci knihy apod.)
   
 • Časopis TALENT, abyste psali lépe! (Čtvrtletník zaměřený na tvůrčí psaní, plný rad, tipů a rohovorů s úspěšnými autory. Vychází ve formátu PDF, zatím není dostupný na papíře. Předplatitelé mají každého čtvrt roku možnost si nové číslo stáhnout ze zaslaného linku.)
   
 • Ghostwriting (Máte doma někoho, kdo by si moc přál aby byla například sepsána kronika vašeho rodu? Nebo nějaké rodinné paměti? Udělejte mu radost a objednejte si tuto službu u nás. Zkušený redaktor na základě dodaných podkladů a dalších zjištění připraví knihu na klíč. Tato služba většinou nesmírně potěší babičky, dědy a všechny starší rodinné příslušníky.)
   
 • Propagace knihy (Služba je ideální pro toho, kdo má již vydanou knihu a potřebuje se zaměřit na její propagaci. Poskytneme nejen individuální poradenství v konkrétním případě, ale v případě zájmu se můžeme starat i o domlouvání autorských čtení a další záležitosti. Navrhneme pro vás kompletní propagační strategii.)
   

  V případě zájmu objednávejte na adrese: fleknovaz(zavináč)mamtalent.czKomentáře

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

secNávštěvník

 

Autor

 

Náš tip

Čtivé, poutavé, zajímavé.
Doporučujeme i Vám!

 
 

Autoři

 

Hodnocení agentury

 

Mediální partneři projektu: