IKAR CZIKAR CZ

POZOR! V DOBĚ OD 1. 7. DO 31. 8. 2018 MÁME V AGENTUŘE CELOZÁVODNÍ DOVOLENOU. PROTO SE NA NÁS SE SVÝMI ZÁLEŽITOSTMI OBRACEJTE PROSÍM DO KONCE ČERVNA A POTOM OPĚT OD ZAČÁTKU ZÁŘÍ. DĚKUJEME A PŘEJEME VÁM POHODOVÉ A KRÁSNÉ LÉTO!

 

MILÍ AUTOŘI,

Pokud to s psaním myslíte skutečně vážně, nabízíme Vám celou škálu nejrůznějších služeb. Zde je kompletní přehled:

 

 

 1. Je váš rukopis (vaše literární dílo) vhodný k nabízení nakladatelstvím? Má váš filmový nebo televizní scénář šanci na realizaci? Jaké má slabiny? Je jeho potenciál dostatečný a má smysl věnovat se jeho úpravám? Máme zájem vás zastupovat? To všechno se dozvíte z odborného redaktorského (dramaturgického)posudku vašeho literárního díla nebo scénáře. Když vás odmítneme zastupovat, dozvíte se proč. Pokud vám zastupování nabídneme, znamená to, že jste úspěšně prošli prvním sítem a že je váš rukopis (nebo scénář) skutečně kvalitní a zajímavý. I u nás platí to, co všude v západní Evropě: Uspět a najít literární agenturu, která je ochotna autora a jeho rukopis / scénář zastupovat, to je důvod k oslavě! Je to první a nejdůležitější krok k vydání vaší knihy nebo k realizaci vašeho scénáře. Vše důležité o této službě se dozvíte zde:


  POSUDEK LITERÁRNÍHO NEBO DRAMATICKÉHO DÍLA (rukopisy knížek, filmové scénáře, ale i drobné povídky)

   
 2. Uspěli jste a nabídli jsme vám agenturní zastupování? V tom případě gratulujeme! Informace o agenturním zastupování si můžete přečíst zde:


  AGENTURNÍ ZASTUPOVÁNÍ AUTORŮ

   
 3. Objednali jste si již odborný posudek a máte k němu doplňující otázky? Doplňující otázky, které jen vysvětlí nebo ozřejmí, co měl redaktor (dramaturg) svým vyjádřením v posudku na mysli, samozřejmě rádi zodpovíme zcela zdarma. Pokud však potřebujete rozsáhlejší konzultaci, pak si prosím přečtěte více o službě zvané:


  NÁSLEDNÁ KONZULTACE S REDAKTOREM / DRAMATURGEM.

   
 4. Netroufáte si sami na provedení úprav a oprav v rukopise? Chcete pracovat na svém rukopise pod odborným vedením? Pak je tu pro vás přichystána tato služba:


  LEKTORSKÉ VEDENÍ PŘI DĚLÁNÍ ÚPRAV NA RUKOPISE

   
 5. Možná, že patříte k těm autorům, kteří své dílo chtějí nabízet nakladatelstvím sami a nechtějí se nechat zastupovat. Nebo si chcete možná svou knihu vydat vlastním nákladem? Nevěříte si, pokud jde o gramatiku? Chcete mít svůj text bez gramatických chyb? Objednejte si tedy službu:


  JAZYKOVÁ KOREKTURA TEXTU

   
 6. Gramatika je jedna věc, stylistika (kvalita slohu) je však věc zcela jiná. Máte v textu kostrbaté věty? Opakují se vám v textu příliš často slova a děláte stylistické chyby? Využijte tedy službu:


  STYLISTICKÁ KOREKTURA TEXTU

   
 7. Pokud zvažujete vydání knihy vlastním nákladem, pak možná budete potřebovat služby šikovného grafika. Navrhne vám obálku knihy, provede kompletní sazbu díla, zformátuje beletristický text (budete mít jistotu, že je text z hlediska formátu napsán skutečně tak, jak se píše beletrie) a pokud o to budete stát, je schopen pro vás vyrobit i elektronickou knihu. Detailnější informace najdete zde:


  GRAFICKÉ SLUŽBY

   
 8. Toužíte si vydat knihu vlastním nákladem, ale chcete aby měla profesionální kvalitu? Postaráme se!


  KOMPLETNÍ KNIHA

   
 9. Je vaším cílem napsat rodinnou kroniku nebo memoáry (vzpomínková vyprávění z vašeho života), ale zjistili jste, že na něco takového nestačíte? Máte skvělý nápad na knihu, ale neumíte ji napsat a nemáte na to ani čas? Objednejte si autora, který to udělá za vás.


   GHOSTWRITING - TAJNÝ (skrytý) AUTOR

   
 10. Od března 2015 vydáváme odborný, populárně - naučný, časopis pro autory! Zatím v podobě čtvrtletníku, tedy 4 čísla do roka. Více se dozvíte zde:


  TALENT - odborný časopis pro všechny budoucí spisovatele

   
 11. Chystáte se vydat si knihu vlastním nákladem (sami) nebo se tak dokonce již stalo? Pak byste měli rozhodně uvažovat o propagaci své knížky. V ČR vychází každý rok oborovské množství knih a pokud nepatří vaše jméno mezi známá jména, pak je více než pravděpodobné, že najít vaši knížku někde v regálu knihkupectví, bude nadlidský problém. Potřebujete dobrou propagaci aby se o vaší prvotině čtenáři dozvěděli! Proto vám nabízíme tuto službu:

 

       PROPAGACE KNIHY

 

Věříme, že si z bohaté nabídky našich služeb vyberete. K vašim službám jsou připraveny odborné týmy nejen redaktorů, ale také jazykových korektorů a grafiků. V jednotlivých odkazech najdete o každé službě detailní informace a také ceník.

V mnoha případech budeme nejdříve potřebovat vidět váš rukopis a teprve pak vám budeme moci udělat cenovou nabídku. Nebojte se nás tedy oslovit, rádi vám poradíme nebo vysvětlíme, jak vše funguje. Pokud si objednáte více služeb současně, například jazykovou i stylistickou korekturu textu, samozřejmě tento fakt zohledníme a uděláme vám výhodnější cenovou nabídku.

V případě zájmu se nás neobávejte oslovit, určitě se nakonec domluvíme. Naše služby vám jistě pomohou dosáhnout vysněného cíle!

 

Mgr. Markéta Dočekalová

ředitelka a jednatelka literární agentury MÁM TALENT, s. r. o.

 

 


 


Mediální partneři projektu:

 

 

 • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                  
 •  
 •  
 •