IKAR CZIKAR CZ

Anarchie (MyTurtleNeedsToEat!)10.2.2019
 

0
 počet hodnocení: 0
přečtené 586, Komentáře 0

 

Poznámky k "anarchii"

Za tenhle příběh se omlouvám všem, kteří se hlásí k anarchismu. Příběh jsem pojmenovala „anarchie“, protože splňuje veškeré mé (nekvalifikované) představy o anarchii, přesný termín slova však ani zdaleka nevystihuje.Kdo se chce o anarchismu dozvědět víc, může zde: https://www.youtube.com/watch?v=ukhM4c-WXoM ***Kdo si chce poslechnout všechny úžasné písně, které zpívá Annie, může zde:Bad Liar – official: https://youtu.be/NZKXkD6EgBk; cover: https://youtu.be/USftMjFYqisLost on you – official: https://youtu.be/hn3wJ1_1Zsg; cover: https://youtu.be/z6kSUWdTIYc (ta holka, co to zpívá, je FAKT dobrá, stojí to za poslech! <3 )You have a reason – https://youtu.be/_RjQdXZsIGY (originální písnička jedné týpky, doporučuji!!!) ***Po kom se jmenují mí čtyři anarchisté:Noah – zkuste si na Youtube najít týpka, co si říká NoahFinnce, některá jeho videa jsou celkem zajímavá (a mimochodem taky inspirace pro osud jedné z hlavních postav v mém dalším příběhu s názvem Huntington)Grace – eh... basically... Grace VanderWaal?Annie – to je trochu osobnější, raději si to nechám pro sebe 3:)Cole – říká vám něco jméno Cole Sprouse? (pusťte si Riverdale nebo tak něco...)

 ***À propos na psaní příběhů mě nejvíce baví, že vyjadřování mých postav mi povětšinou vůbec není vlastní a přece jim rozumím. 3:)Co na tom nejvíce baví vás?


hodnotit:
hodnotit
12345

 


Komentáře

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

secNávštěvník

 

Profil autora

MyTurtleNeedsToEat!

O mně

Tohle nejsem já.


 

Všechna moje díla


Mediální partneři projektu:

 

 

  • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                    
  •  
  •  
  •