IKAR CZIKAR CZ

Epika na grilu (V.A. Nielk)5.11.2014
 

5
 počet hodnocení: 1
přečtené 3732, Komentáře 1

 

Martinské husy

Martinské husy Holky, máme nyní průser,pravil husám dneska houser,teď se nám to rychle úží,mám z toho už husí kůžižádná stávka nepomůžeuleťte, která z vás může. Na Svatého Martinaposlední bije hodinavěřte mi, je to až k pláči,že skončíte na pekáči.


hodnotit:
hodnotit
12345

 


Komentáře

Lucie Křížková6.11.2014
 

Pěkná prasečinka...posteskla jsem si, že není delší :))

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

secNávštěvník

 

Profil autora

V.A. Nielk

O mně


Autor se představuje

Do představení nepatří žádné litánie. Stručně, jasně a výstižně.
Tak jo!
Narodil jsem se, nikdo se mne neptal, jestli chci. A toto se se mnou táhne celý život. Dali mne do školy a byli rádi, že nedělám potíže.
Snažil jsem se proklouznout v životě, abych moc nenarážel. Přesto mám oděrků víc, než je mi milé. Nemám se čím chlubit, jsem jen normální člověk. Nadání nemám. Jestli jo, tak o něm nevím. Moje žena je názoru, že mám geniální myšlení, ale jen v případě, když si ho nechávám pro sebe.
Píši a básním, protože mne tato činnost baví. Někdy tím pobavím i ostatní a z toho mám radost. Každý den čtu v novinách úmrtní oznámení a dosud jsem moje jméno nenašel, takže jsem docela spokojený.

Líbí se mi výrok literáta Vendelína Verpána:

„ Prožil jsem téměř vše,
co může průměrného muže potkat,
proto odpovědně prohlašuji,
nejlepší ze všeho je chodit na houby.“

 

Všechna moje díla


Mediální partneři projektu:

 

 

  • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                    
  •  
  •  
  •