IKAR CZIKAR CZ

Bůh na nás zapomněl (S´saia)30.5.2019
 

0
 počet hodnocení: 0
přečtené 191, Komentáře 0

 

Tisíce národů, tisíce problémů.InterGala Ničitelka světů Nine si pomalu sundala velící přilbu. Už ji unavovalo neustálé napojení na každého v expedičním sboru. Pomalu ji nadzvedla. Nesnášela, když se jí rozcuchaly vlasy. Nesnášela je svázané v drdolu. Raději si je hned rozpustila. Zkontrolovala stav galaxie s označením Intergala 1786. Jak neosobní. Kdo ví, jak ji budoucí obyvatelé pojmenují.„Pošlete zprávu na Zemi,“ rozkázala důstojníkům sedícím kolem dokola a obsluhujícím počítače přes neurální rozhraní. Jak jí chyběl hlas. Tak ráda všechny okřikovala hezky pomocí hlasivek. „Galaxie Intergala 1786 je z 96,564 % zbavena detekovaného inteligentního života. Zbývající domorodce přenecháváme exodačnímu sboru…. ať taky něco pořádnýho dělaj,“ sykla si pro sebe poslední poznámku. „Vracíme se zpátky do Impéria na plánovanou obrodu sboru.“ Už bylo na čase. Přestávala dokonce sledovat, kde všude svůj expediční sbor vedla k vítězným bitvám, jak ji neustále posílali napříč vesmírem bez vidiny odpočinku.„Madam,“ ohlásil se jeden důstojník. Trochu skřehotal, jak si zase zvykal na hlasivky. „Zachytili jsme signál vycházející ze sektoru 895:3654/875:31. Obsahuje velké množství dat.“Nine zívla. „Všechno uložte a předejte to exodačnímu. Nehodlám se tím zatěžovat. Koneckonců tady končíme.“ Další umírající rasa vyslala svou zoufalou zprávu do vesmíru. Imperátor bude chtít každý kousek dat, aby s nimi mohl dál manipulovat. Tentokrát to stálo životy několika tisíc vojáků. Co asi zamýšlí příště? „Připravte genetické vzorky na převoz do Impéria… hlavně zjistěte, který institut je bude chtít tentokrát. Přebíráte velení komandére.“ Nine pokynula muži, který ji viděl skrz neurální spoje jen z části, aby to za ni vzal, zatímco bude pryč.Chtěla se pořádně napít a najíst k prasknutí, kdy jí mozek nebude muset fungovat. Další den, další genocida, další dobře odvedená práce pro hladký chod Intergaly, další galaxie pro stále početnější a náročnější lidstvo.  


hodnotit:
hodnotit
12345

 


Komentáře

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

secNávštěvník

 

Profil autora

S´saia

O mně

Charakterizuji se jako malý Teórský hrdina, neustále jsem tady, ačkoliv všechna pravděpodobnost hovoří, že už dávno nemám existovat.
Ovšem nejsmutnější je, když věřím, že nemůžu být úspěšný autor, protože neumím lhát.

 

Všechna moje díla


Mediální partneři projektu:

 

 

  • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                    
  •  
  •  
  •