IKAR CZIKAR CZ

Bože, měla jsem být raději tlustá ! (Ružena Ucekajová)28.10.2018
 

5
 počet hodnocení: 1
přečtené 1382, Komentáře 0

 

Bože měla jsem být raději tlustá- 9.David s Lenkou byli pozváni na natáčení do studia. Točily se ,,nezávadné" scény. Produkční zařídila, aby vše vypadalo jako seriózní natáčení milostného filmu. Pravda, ateliéry byly krásně vybavené, ale při bližším pohledu bylo vidět, že tam není nic zbytečného. Jako třeba nějaké sošky, obrazy. Snad jen více závěsů různých barev, které byly na posuvných lištách a daly se měnit dle potřeby, osvětlení, které se dalo nasměrovat do kteréhokoliv koutu místnosti.

Různé pohovky, široká křesla, titěrné stolečky . Pod každou pohovkou byl do určité vzdálenosti jiný koberec. Vypadalo to, jako by v jednom velkém pokoji bylo několik menších pokojíčků. Odděleny byly většinou většími květináči s palmami, různými velkými rostlinami. Vypadaly jako živé a Lenka při chůzi kolem jedné z nich sáhla na list, jestli je umělý. Byl.


 Pak už museli ustoupit do pozadí a jen se dívat, co se na place děje. Střídaly se tam krásně oděné dívky, různě si sedaly, pózovaly. Přišli tam i mladí muži. Hovořili spolu, popíjeli, smáli se. Lenka si pomyslela:

"Kdepak je asi sehnali, někde ve fitku?" Postavy vypracované, ale žádní svalovci. Štíhlí, pěstění, ale byli mezi nimi typy , které by se hodily spíše do kovbojky. Děvčata měla výstavní postavy. Bylo zajímavé, že byly různých typů. Od světloučkých blondýn, přes zrzky až po brunety. Postavy s lepými tvary, nepříliš štíhlé. Lenka v duchu srovnávala svoji útlou postavičku s dívkami na place. Pro ni to bylo nelichotivé. Byla jako puberťačka, která se teprve začíná vyvíjet. Docela se divila Davidovi, co na ní vidí. Možná právě ten rozdíl ho přitahuje? No co, hlavně, že s ní je. Ohlédla se po něm. Zrovna přicházel.

Ptal se, jestli nemá hlad nebo žízeň. Mohli by jít do vedlejšího bufetu, kde jemožno něco pojíst. Docela ráda s ním šla. Její němčina nebyla zase tak dobrá, aby rozuměla všemu, co se na place povídalo, o čem vlastně film byl. David jí řekl, aby si s tím nelámala hlavu.

"Taková limonáda, ozvučovat se stejně bude až po natočení a sestřihání filmu." David se s paní produkční dohadoval o tom, jaký program budou s Lenkou mít.

Nabídla jim, aby zašli do domu jejího přítele, který je zařízen jako hotel, je v něm bazén s ohřívanou vodou, sauna. Mohli by se tam vykoupat, pobavit se. Venku není moc pěkné počasí a vevnitř jim bude dobře. Šofér je pak odveze do jejich bytečku. Davidovi se to docela zamlouvalo, jen plavky prý sebou nemají. V tom problém není. Mají tam k dispozici různé velikosti i vzory plavek. Tam si totiž paní produkční testovala děvčata, jejich postavy. Nejen, že tam měla své lidi, někdy i sama navštívila bazén a osobně si vybírala, nenápadně . Další záběry, pohyby i vizáž ze všech stran, jí zajistily záběry kamer, které byly opět nenápadně nainstalovány na různých místech.


 Povedlo se, zjistila, že případně natočený snímek, jak se David miluje s Lenkou, by byl v jejich repertoáru zpestřením. Pro lidi, kteří mají rádi pornofilmy s nezletilými dívkami. Ty shánět, je poměrně rizikové, protizákonné a postavy, jako má Lenka a je přitom zletilá, je horší sehnat. Pokud je najde, málokdy jsou tak ladné, zvyklé se pohybovat i po molu, fotografovat se v různých pózách. Podaří se jí Lenku přesvědčit, aby jim zůstala k dispozici? Případně by na ni počkali, až dokončí školu, za podmínky, že neztloustne. Chce to jen získat kompromitující záběry a donutit ji podepsat smlouvu na předvádění modelů, fotografování. Co se pod tím bude skrývat, to už bude na nich.

 Lenka s Davidem si užívali dovolené. Chodili se dívat na památky, občas zašli do obchodů , kde David Lence kupoval drobné dárky i něco na sebe. Pak se ve svém dočasném bytečku, jak tomu říkali, navečeřeli a milovali. Lenka byla klidná, ale David ne. Zjistil záhy, že v bytě jsou nainstalované kamery téměř všude, ale hlavně nad postelí, na stropě i dveřích skříní. Okraje zrcadel byly přichyceny ozdobnými koulemi a David zjistil, že od nich vedou nenápadné drátky podél lišty. Nemohl s tím nic dělat, ale byl zlostí celý bez sebe. Umínil si, že neposkytne žádný snímek, kde by byla vidět tvář Lenky.

Na něm nezáleží, on už hrál v dosti snímcích a nemají ho čím vydírat, ale nenechá je zkazit Lence život. Poznal, že mu na ní záleží víc, než by si kdy přál.


 Byl zkušený ve věcech sexu a tak Lence, kterou každý jeho návrh překvapil, ale byla svolná přizpůsobit se, nebylo divné, když jí při milování líbal tak, že jí odnikud nebylo vidět do tváře. Otáčel ji tak šikovně, že měla vždy skloněnou hlavu natolik, aby jí nebyl celý obličej nikdy vidět. Zdálo se mu, že to vychází.

Produkční potřebovala před jejich odjezdem získat záběry pořízené kamerami. Pozvala je tedy na jednodenní výlet do krásné horské krajiny, kde byla opravdu zima jako malovaná. Mezitím vybrala vše, co dosud kamery natočily.

David po návratu z výletu poznal, že někdo v bytě byl, ale raději se o tom Lence nezmínil. Kdyby se jí něco nezdálo, vymluví se na uklízečku, že ji pozval, aby jim trochu uklidila.


 Lenka poznala, že se jí někdo hrabal ve věcech, měla svůj systém, jak si věci ukládala při cestách. Tak, aby je lehce mohla přeložit do zavazadla, je měla vyložené v přihrádkách skříně.

"Davide, nevíš, kdo tady mohl být? Mám věci přerovnané jinak." David se naoko rozlobil:

"Tak to si vyřídím s uklízečkou, měla tady jen uklidit povrchu a ne přerovnávat skříně. To víš, cizinka, asi nerozuměla."

"Vždyť já bych uklidila klidně také", řekla Lenka.

"Leničko, na to si sem za mnou nepřijela, abys tady uklízela." David ji objal , políbil a ona za chvíli zapomněla, že se jí něco nezdálo.


 David očekával, jestli ho produkční vyhledá a něco mu řekne k tomu, co si asi vybrala v jejich ubytovně. Vzpomněl si na praktiky, které používali u děvčat a zatrnulo mu. Produkční však zuřila. To není možné, jaké záběry vidí! David z boku, David zezadu, nohy, ruce, vlasy. Tvář Lenky- jen nepoznatelné kousky. Ucho, kousek tváře, krk a hlava otočená na druhou stranu. Pak si vzpomněla, že má Lenčiny záběry zepředu. Sice v jiném prostředí, ale šikovný fotograf to sestřihá a na počítači se dá udělat ledaco. Ona na Davida vyzraje. Tak. Nebude mu nic říkat, ať si myslí, že ji doběhl. Vůbec nepochybovala o tom, že David poznal, že jsou v záběrech kamer. Jinak by tak pracně neschovával Lenčinu tvář. Na tom, co udělal však poznala, že Davidovi záleží na Lence víc, než si ona myslela a bude těžší získat, co si umínila. Byla to pro ni výzva...

Pokračování příště...
 


hodnotit:
hodnotit
12345

 


Komentáře

Upozornění správce

Napište text v rámečku do pole pod ním. V případě, že nebude správně vyplněný, mail_to_by_send

secNávštěvník

 

Profil autora

Ružena Ucekajová

fc7fb7fe6b_100100465_u.jpg
O mně

Jsem už dlouho v důchodu a tak, abych se zabavila jinou činností, než jsem dělávala v kanceláři a pak v obchodě
začala jsem před téměř 10 roky psát do blogu články, pohádky, povídky a nakonec jsem zakotvila zde.
Věnuji se zde psaní povídek ze života.
Jsou většinou na pokračování, možná dlouhé skoro jako romány, snad si své čtenáře, alespoň jako dosud, najdou.

 

Všechna moje díla


Mediální partneři projektu:

 

 

  • AGENTURA MÁM TALENT SPOLUPRACUJE S TĚMITO NAKLADATELSTVÍMI: Albatros Media, Alpress, Amenius, Arkus, Baronet, Beta - Dobrovský, Brána, Carpe Diem, Dobrovský, Dokořán, Egmont, Epika, Epocha, Euromedia Group, EvitaPress (SK), Grada Publishing a.s., Hejkal, Host, JaS, Jota, Ikar (SK), Koruna (SK), agentura Krigl, Lekmoty, Mladá Fronta, Moba, Monument, Nakl. 65. pole, Nava, Paseka, Portál, Šulc - Švarc, Vašut, Viking, Vyšehrad


                    
  •  
  •  
  •